محل تبلیغات شما

سبوس برنج حاوی املاح معدنی – آهن – منگنز و ویتامین های A – E – B1 – B2 – B5 – B6 است.
سبوس برنج قهوه ای حاوی فیبر ، ویتامین ب ۶ ، نیاسین ، تیامین ، پانتونیک آسید و ویتامین E می باشد .

سبوس برنج قهوه ای

قاتل دیابت ، مفید برای کاهش وزن ، تاثیر قابل توجه در جلوگیری از ریزش مو به دلیل غنی بودن انواع ویتامین B و افزایش سلامتی !
خبر خوب برای دیابتی ها
مشخص شده است که ویتامین های B کمپلکس، گاما اوریزانول، پروتئین، کربوهیدرات های پیچیده (کمپلکس)، کرومیوم، پلی ساکارید ها، همی سلو، چربی، فیبر، توکوفرول ها، توکوترینول ها، و آنتی اکسیدان ها که تمامی آن ها، در سبوس برنج وجود دارند، نقش مهم و مثبتی را در متابولیسم گلوکز ایفا می کنند.
سبوس دوم برنج را چطوری مصرف کنم؟
خیلی راحته . میتونید در شربت یا چای بریزید  میتونید با ماست یا دوغ مخلوط کنید میتونید در خورشت ها بریزید و نوش جان کنید.
به عنوان ماسک میتونید روی پوست بگذارید
میتونید یک قاشق را در آب گرم بریزید و بعد از ده دقیقه آن آب را به سر خود بمالید و بعد هم آبکشی کنید!

از کجا سبوس برنج قهوه ای بخرم ؟
مغازه و سایت های مختلفی این محصول را دارند حتی دکتر بیز هم داره اما من پیشنهاد میکنم از سایت هزارگیاه و سبوس برنج قهوه ای هزارگیاه رو بخرید چون هم از طبیعی بودنش مطمئن هستم هم قیمتش خیلی مناسب هست
جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

عسل چهل گیاه چیست؟

سبوس برنج قهوه ای یا سبوس دوم برنج

دانه چیا چیست و چه خواصی دارد ؟

برنج ,سبوس ,– ,، ,ویتامین ,ای ,سبوس برنج ,قهوه ای ,برنج قهوه ,و ویتامین ,دوم برنج

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

يادداشت‌های يك دهه چهلی آبی آسمانی